k
o
n
t
a
k
t
o
p
ý
t
a
j
t
e

s
a
SK EN
Za účelom zlepšovania kvality služieb využívame súbory Cookies. Pokračovaním prehliadania stránky súhlasíte s ich spracovaním. Pre viac informácií kliknite sem.
súhlasím
Váš partner pre skladovanie a logistiku - už od roku 1995.

Veľkoobchod

Veľkoobchod – zásobovanie priemyselnej výroby a obchodu

Pre našich zákazníkov zabezpečujeme veľkoobjemové dodávky plastových prepraviek, paliet, paletových boxov, IBC kontajnerov, sudov a ďalšieho doplnkového sortimentu pre výrobné procesy, logistiku či skladovanie tovaru a materiálu. S ohľadom na odoberané objemy tovaru poskytujeme množstevné zľavy.

PRIMUS automobilový priemysel

Do výrobných a dodávateľských závodov automobilového priemyslu dodávame široký sortiment kvalitných plastových prepraviek so širokým spektrom využitia, euro prepravky na káblové zväzky, KLT prepravky vhodné pre robotickú manipuláciu, sklápacie prepravky, stohovacie prepravky, plastové palety, skladové regálové systémy a pod. Procesom vysokotlakového vstrekovania vyrábame tiež plastový sortiment priamo podľa konkrétnej požiadavky zákazníka napr. presné balenia súčiastok, preložky do prepraviek a pod.

PRIMUS potravinárstvo

V oblasti potravinového priemyslu - predovšetkým v mäsovýrobe, mliekarenstve, pekárstve alebo pestovaní ovocia a zeleniny – podporujeme výrobné procesy, skladovanie a distribúciu produkcie dodávkami tovarov z hygienicky nezávadných materiálov vhodných pre styk s potravinami. Dodávame napr. plastové palety, veľkoobjemové paletové boxy tzv. bigboxy, plastové sudy, vedrá, potravinárske prepravky a rozsiahle príslušenstvo.

PRIMUS chemický priemysel

Firmy pôsobiace v chemickom a petrochemickom priemysle zásobujeme IBC kontajnermi, plastovými a oceľovými sudmi či komplexným vybavením pre ekologické skladovanie a výdaj ropných produktov. Uvedené produkty disponujú nevyhnutnou UN certifikáciu.

PRIMUS obchod a služby

Náš sortiment plastových prepraviek, potravinárskych prepraviek na mäso a zeleninu, IBC kontajnery vrátane doplnkového príslušenstva, plastové a oceľové sudy, odpadové nádoby, čerpadlá na naftu a pod. dodávame taktiež do špecializovaných veľkoobchodných a maloobchodných predajní na ich ďalší predaj konečným zákazníkom.

PRIMUS je oficiálnym predajcom viacerých európskych producentov. Vďaka veľkým množstvám odoberaného tovaru sme našim zákazníkom schopní ponúknuť tovar za najlepšie ceny. Prioritou zostáva dôrazu na kvalitu, odolnosť a životnosť produktov. Všetok nami dodávaný tovar je vyrobený v EÚ a spĺňa požadované technické normy platné v SR a EÚ.

Pri výbere tovaru Vám odborne poradíme a cenovú ponuku spracujeme vždy individuálne s ohľadom na Vami požadované množstvá tovaru. S ohľadom na dopytované objemy dodávok poskytujeme množstevné zľavy.