k
o
n
t
a
k
t
o
p
ý
t
a
j
t
e

s
a
SK EN

IBC nádrž s čerpadlom na benzín 12V a prietokomerom

kód tovaru: IBC s EXčerp 12V K33ex

Mobilná 1000L IBC nádrž s čerpadlom na benzín s prietokom 40 l /min a napájaním na 12 V. Benzínové čerpadlo je osadené na certifikovanom IBC kontajneri v prevedení EX/SX s UN certifikáciou v ochrannom oceľovom pozinkovanom plášti a na oceľovej palete. IBC kontajner SX/EX je uzemnený a vhodný do výbušného prostredia - zóny 1 a 2 (ATEX). Zostava je vybavená klasickým prietokomerom K33Ex

Súčasťou IBC kontajnerovej zostavy na benzín je sanie – hadica a šrobenia pre prepojenie čerpadla s IBC kontajnerom a benzínový filter (10 mikrónov). Možnosť prepojenia viacerých kontajnerov do väčšej zostavy. Mobilná IBC nádrž s čerpadlom na benzín predstavuje najobľúbenejšie a najlacnejšie riešenie skladovania a výdaju nafty.

Všetky komponenty tvoriace IBC kontajnerovú zostavu na benzín sú certifikované pre použitie v výbušnom prostredí Ex (ATEX).

 

CENA: 1 270 EUR bez DPH 
 Dopytový formulár


Prosím označte obrázok, na ktorom je gumová rohož


Odoslaním formulára súhlasí zákazník so spracovaním údajov, a to v súlade s požiadavkami platnej legislatívy, najmä Zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.